REO
|
DE
|
AR
|
RU
|
EN
|
TR

Kargo ve Teslimat

Teslimat

http://www.asayakkabi.com.tr/ dan aldığınız ürünler UPS Kargo ile gönderilmektedir.
Siparişleriniz 2 iş gününde kargoya verilir., Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde ulaşan siparişleriniz, takip eden ilk iş gününde işleme alınır. 

 

Herhangi bir yaşanabilecek problemden dolayı,Yılbaşı, bayram, ve özel günlere denk gelen dönemlerde yoğunluk nedeniyle, belirtilen süre bir miktar aşılabilmektedir.

 

Teslimat ile ilgili yaşanılacak herhangi bir problemde, müşteri hizmetlerimiz size mail ya da telefon yolu ile ulaşacaklardır.


Havale/EFT yoluyla yapılan ödemelerde yukarıda belirtilen süreç, ödemenin hesabımıza ulaşmasını takiben başlayacaktır.

Ürünleriniz kargoya verildiğinde, size bir e-mail gönderilerek bilgi verilecektir. Bu aşamadan sonra siparişlerim bölümünden kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Tahmini teslim süreleri Türkiye'nin her yerine 1-3 gün arasında değişir. (Özel kargo şirketlerinin belirlediği ortalama süre) Eğer bulunduğunuz yerde kargo şubesi mevcut değilse "mobil bölge" olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde teslimat yapılır. (Lütfen mobil bölge dağıtım zamanlarını yukarıda belirtilen özel kargo şirketlerinin web sitelerinden kontrol ediniz.)
 

Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple, siparişiniz size ulaştığında, (kapıda ödemeli siparişler hariç) kargo görevlisinin yanında, paketinizi açmanızı ve içinden çıkan ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda, kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede info@asayakkabi.com.tr’a e-mail göndererek veya +90 212 5490104 i arayarak bize bilgi veriniz.

BİZİ TAKİP EDİN
Bizi Takip Etmek İçin Çok Sebebin Var
BİZE ULAŞIN
Bizimle İrtibata Geçin...
+90 212 5490104